Enerji Şifası

Enerji Şifası

bioenerji

Enerji (canlı varlıkların etrafındaki manyetik enerji alanı) şifası sağlık ve şifalandırmaya enerji bazlı yaklaşımdır. Bu invazif olmayan tekniklerde eller kullanılarak, kişi ve alanların enerjisel temizliği ve dengelenmesi yapılır bunlar da kişinin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığını etkiler.

Kuantum fiziğinin keşfi ile, maddenin enerji katmanlarından oluştuğu kavramını destekleyen kanıtlar ortaya çıktı. Yerli kültürler yıllarca enerji alanlarıyla çalışarak vücudun sağlığını olumlu yönde etkilemiş ve dünyadaki birçok gelenek, tıbbi uygulamalarda nasıl kullanılabileceğini incelimiştir. İlk olarak on iki büyük meridyeni veya enerji yollarını vücutta tanımlayan Çinli şifacılar fiziksel bedenin sağlığını etkilemek için enerji akışını manipüle ettiler. Buna Enerji Şifası denir.

Enerji şifası, varlığımızın fiziksel, duygusal ve ruhsal yönleriyle doğrudan çalışan enerji alanında çalışır. Enerji akışındaki bir rahatsızlığın neden olduğu hastalığa hitap eder. Enerji akışı ve enerji alanları sağlam ve canlı olduğunda, vücut sağlıklı ve dengeli kalır. Enerji şifası, tıbbı ve diğer iyileştirme yöntemlerini tamamlar.