Farkındalığınız şu anki hayatınıza bakarak, çocukluğunuzdan ve hatta doğumunuzdan itibaren bu güne nasıl geldiğinize bakarak neler yaşadığınızı sizin “kötü die tanımladığınız olaylardan, “an”lardan neler öğrenerek bugüne kadar geldiğinizi görmekle başlar.

Yaşadıklarınız olmasaydı bugün nerede olurdunuz, olabilirdiniz?

Buna çoğu kişinin cevabı “çok daha iyi bir hayatım olurdu” olmakla beraber, acaba ruhsal gelişiminizde nasıl bir etkisi olurdu hiç düşündünüzmü?

Geçmişe gidip hayatınızda neleri değiştirmek istersiniz diye sorulduğunda cevabınız içinde değiştirmek istediğiniz neler var?

Bu yaşam içinde seyahat ederken, bu yaşamda olan, fakat mana vermeyen şeyler çıkabilir, bunlar belki bilinçaltınızın sizi korumak için kapattığı şeyler olabilir. Bu “şimdiki hayat” regresyonu ile açıklığa kavuşturulabilir. Bir de bu hayatta olmayan, önceki reenkarnasyonlarımızdan taşıyıp çözüm getirememiş olduğumuz sorunlarla da bağlantılı olabilir. Bu kısımda “geçmiş yaşam regresyonu” ile çözülebilir. Karar, her zaman, nasıl bir hayat istediğinize ve hayat kalitenizin ne kadar iyi olmasına bağlı olarak size ait.

Biliyormusunuz ki, öğrenip anlayana kadar ve farkındalığınızla kendinizde değişimler yapana kadar, yaşadığınız şeyleri tekrar tekrar yaşayacaksınız. Ancak bir gün bu tekrarları yaşarken yeter diyerek değişeceğiniz “an”a kadar.

Hayat gerçekten enfes, yaşamaya değer, her günü yeniliklerle dolu. Bunu görüp yaşamın zevkine varabilmek için doğayı innceleyin. Herşeyin ne kadar basit ve aynı basitlikle, incelikle  birbirine bağlı olduğunu görün. Sizin yaşantınız da aynı, olan ve olacak tüm olaylarla, herkesle bir şekilde bağlısınız. Sonuçta sizinde bildiğiniz gibi siz de bir ruh olarak aynı kaynaktan geldiniz ve aynı kaynağa döneceksiniz.

Peki ya enerjiniz? Enerji dediğimiz nedir, neye yarar, nasıl kullanılır?

Bunları ayrı ayrı incelerseniz enerjinin hayatınızdaki önemini farkedersiniz….. Belkide farkettiniz bile.

 

 

Gürbüz Ahıskalı CMH Chyp CPNLP