Yorumlar

SİZLERDEN GELEN YORUMLAR

Hayat nedir?
Ne gariptir ki 40 yaşına kadar bu soruyu sormak aklımın ucundan bile geçmedi…
Belki sordum ama, sanırım, cevaba motive olamayacak kadar hızlı geçtim yaralarımı, sabırsızlığımla, gençliğimle, öfkemle, kim bilir…
Şu günlerde ciddi ciddi soruyorum kendime; hayat nedir? diye…
Nasıl geçti, hadi 40 yılın hesabını yapalım diye !!

Devamını Oku

Senem Şencan

Bugüne kadar aldığım en iyi eğitim ve gördüğüm en güler yüzlü insanlar. Nameste Yaşam atölyesine Bioenerji ile şifa ve ruhsal iletişim eğitimi için başvurdum. Öncelikle hilal hanıma teşekkür etmek isterim kendisi harika bir insan. Çok kısa bi sürede neredeyse çok beklemeden geri dönüş sağlayıp harika bir şekilde ilgilendi. İçeri girdiğiniz andan itibaren size o sıcaklığı ve güveni sağlıyor ve morel kaynağınız oluyor. Egitimi aldığım Sayın Gürbüz Ahıskalı harika bir eğitmendi, aklınızda hiç-bir soru işareti kalmadan en ince detayına kadar öğreniyorsunuz ve ders boyunca yorulmamanız için çabalıyorlar. Aldığım eğitim ve eğitmenim sayesinde şuan sertifikamı aldım, Gürbüz hocanın verdiği güven ve bilgiyle kendi şifa ofisimi açmayı düşünüyorum. Harika bir eğitimdi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum aldığım eğitimi ve ilgiyi anlatmaya söz yetmez.
Bana güven ve ilham verdikleri, yeteneğimi keşfetmemi sağladıkları için ve harika eğitimleri için Nameste Yaşam Atölyesine çok çok çok teşekkür ediyorum.

Gözde Yılmaz

“Hayat sizi zorluklarla   sınıyor mu ? Aksiliklerin sonu gelmiyor  ve olabilecek her durumun en kötüsünü yaşadığınızı mı  düşünüyorsunuz ? Hiç olmak istemediğiniz bir yerde , hiç istemediğiniz bir hayatı mı yaşıyorsunuz? Korktuğunuz ne varsa hepsi sıraya geçmiş sırasıyla hayatınıza dahil oluyor , sanki aksilikler birbiriyle yarışıyor … Hayat size küsmüş , siz hayata ….

Tam böyle bir noktada ,en dibe vurduğumu düşündüğüm noktada bana elini uzatan  ve yeniden başlamama yardım eden sevgili Gürbüz Ahiskalı , iyi ki varsın …

Aslında hayatınızın ve yaşadığınız tüm olayların kontrolünün sizde olduğunu bilseydiniz , tüm olumsuzlukları bir anda değiştirebilme gücünüzün var olduğunu bilseydiniz ne yapardınız ?

‘’Bu hayatta nerede ve hangi durumda olmak isterseniz bunu gerçekleştirebilme gücünüz var.  ‘’  Siz yeter ki istemeyi bilin . Nasıl isteyeceğinizi bilemiyorsanız (ki bir çok insan  bilemiyor ve hayatı o zorluklarla yaşayıp ,öyle de ölüp gidiyor ) mutlaka destek almalısınız . Bizler bu hayata acı çekmeye değil ,mutlu olmaya geliyoruz , bu bizim en doğal hakkımız .

Şifacılık eğitiminin çok başında olmama rağmen öğrendiklerim sayesinde kendime , insanlara ve hayvanlara sevgiyle şifa verebiliyorum .  Her gün daha mutlu bir insan olarak uyanıyorum .

Teşekkür ederim”

Aylin Kahraman

Ben DOĞA’yla uyumlu yaşamayı seven bir çocuktum. Ve eğitim öğretim yıllarımda karşıma doktor olmak çıktı .
Ve ben DOKTOR oldum. Bana da gayet uydu. Şifa vermek düşüncesi bana hep iyi geldi. Ama modern tıp bu anlamda bana yetmedi. Sonra NÖRALTERAPİ’yle buluştum. Ufkum bir kat genişledi.
Ve ben HEKİM oldum. Bedenin tek olmadığını, elektrik bedeni, rüya bedeni, enerji bedeni gibi katmanların bir bütünü olduğunu öğrendim. Einstein’nin Kaos teorisini, herşeyin ve herkesin enerji ve titreşim olduğunu öğrendim. Bu bilgiler beni MATRİX, KİNEZYOLOJİ, CYBERSCAN gibi enerji ve titreşim üzerinden çalışan şifa yöntemlerine götürdü.
Kesin olan birşey varsa o da; tesadüf diye birşey yoktur.
Gürbüz Beyle yollarımızın çakışması tesadüf gibi görünse de benim için tam olması gereken zamanda idi.
Ve ben MEDİUM oldum….:))
Sonra ne mi oldu?
Kendimi bildim, kendimi tanıdım ve kendimle iletişimim arttı,
Evreni bildim, evreni tanıdım, evrenle iletişimim arttı,
Hastalarımı anladım, tanıdım, iletişimim kolaylaştı, ve tabi ki verebildiğim şifa arttı.
Ve YOL devam ediyor,
Ve ben bu YOLU, YOLUMU seviyorum.
Bu yollarda desteği ve rehberliği için Gürbüz Hocama teşekkür ediyorum.

Şeniz ÖK